دبیر عربی حامد قدیمی

دکتر حامد قدیمی

مدرس عربی

معرفی حامد قدیمی دبیر عربی

ویدیو درباره استاد حامد قدیمی

متن سربرگ خود را وارد کنید

معرفی حامد قدیمی: استادی که ۱۰۰% عربی کنکور را کف دستتان می‌گذارد!

تابه‌حال معلمی داشته‌اید که نظرتان را راجع به یک درس به کلی عوض کند؟ اگر خوش شانس بوده باشید، احتمالاً در طول دوران تحصیلتان یکی دو تا از این اساتید ‌کم‌نظیر نصیبتان شده‌اند. حال در این مطلب می‌خواهیم استادی را به شما معرفی کنیم که تدریس ایشان به یقین نظرتان را راجع به درس عربی عوض می‌کند! بیایید در این مطلب با استاد حامد قدیمی و روش تدریس ناب ایشان که برگ برنده کنکوری‌ها در عربی کنکور است، آشنا شویم.

معرفی حامد قدیمی: استادی که 100% عربی کنکور را کف دستتان می‌گذارد!

با استاد حامد قدیمی بیشتر آشنا شویم!

استاد حامد قدیمی، حقوقدان و یکی از بهترین مدرسان عربی در کل ایران، در بنیان همراه ما هستند. ایشان مدرس منتخب صدا و سیما و مدرس برنامه‌های آموزشی تلویزیونی بوده‌اند و گردآورند بهترین و قوی‌ترین مجموعه تست عربی کنکور در ایران محسوب می‌شوند. استاد قدیمی با سابقه تدریس در برترین مدارس و آموزشگاه‌های کشور از جمله برهان، آینده‌سازان، علوم، مهرانه، ندای کوثر، بعثت و… امروز در کنار شما هستند تا به طور رایگان همان آموزش‌هایی که در بهترین آموزشگاه‌ها ارائه می‌شد را به شما ارائه دهند.

ایشان که پیچ‌وخم کنکور را مثل کف دستشان می‌شناسند، زمانی که با هدف مجموعه بنیان آشنا شدند افتخار همکاری در این مجموعه را به ما دادند. هدف بنیان، یعنی کمک به تمام دانش آموزان از هر کجای ایران برای برخورداری از حق آموزش عالی و باکیفیت!

چرا تدریس استاد حامد قدیمی برگ برنده کنکوری‌هاست؟

موفقیت در کنکور هیچ‌وقت اتفاقی نیست؛ راز کار بهترین رتبه‌های کنکور بدون شک اول در تلاش خودشان و سپس در روش تدریس اساتیدشان بوده است. متأسفانه اگر حتی روزی ۱۲ ساعت درس بخوانیم اما با روش مدرن و درستی آموزش ندیده باشیم، درس خواندنمان برای کنکور چندان فایده‌ای نخواهد داشت.

بیایید ببینیم روش تدریس استاد حامد قدیمی چه ویژگی‌های متمایزی دارد که باعث می‌شود اکثر دانش آموزان ایشان عربی کنکور را حداقل ۷۰% بزنند؟

۱. تدریس گیرا و جذاب (کلاس‌های خسته کننده را فراموش کنید!)

عربی از آن درس‌هایی است که اکثر ما سر کلاسش خوابمان می‌برد! تنها چیزی که بسیاری از ما از کلاس عربی به یاد داریم، سخنرانی خسته‌کننده معلمی بود که با صدای یکنواخت صحبت می‌کرد و چیزهایی می‌گفت که اکثرشان را متوجه نمی‌شدیم. اگر شما هم همیشه این مشکل را سر کلاس عربی داشته‌اید، ما درک می‌کنیم و به شما حق می‌دهیم. اما می‌خواهیم یک حقیقت را به شما بگوییم: “درس عربی در این زمینه بی گناه بوده است و تقصیری ندارد! متأسفانه ایراد از روش تدریس بسیاری از همکاران است که عربی را به درسی خسته‌کننده تبدیل می‌کنند.”

عربی شیرین است؛ البته به شرطی که با روش‌های تدریس خسته‌کننده و از کار افتاده آن را تلخ نکنیم! معنی این حرف را زمانی با جان و دل متوجه می‌شوید که یکی از آموزش‌های استاد حامد قدیمی را تماشا کنید. آن وقت است که قول می‌دهیم نظرتان راجع به درس عربی عوض می‌شود. خبر خوب این که تماشای این آموزش‌ها در اپلیکیشن بنیان رایگان است!

۲. پایه‌ات ضعیفه؟ تدریس پایه‌ای از بیخ و بنیان!

مشکلی که خیلی از دانش آموزان سال یازدهم و دوازدهم دارند، این است که پایه‌شان در عربی ضعیف است. می‌گویند “خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می‌رود دیوار کج.” چقدر این سخن درست است! شما هم اگر پایه ضعیفی داشته باشید، شاید در امتحانات سال یازدهم یا دوازدهم دچار مشکل چندانی نشوید؛ اما قطعاً در کنکور به مشکل برمی‌خورید. متأسفانه سر کلاس درس مدرسه نمی‌توانیم از معلم بخواهیم که مطالب سال گذشته را به ما توضیح دهد و مجبوریم با همان خشت کج دیوارمان را بسازیم. استاد حامد قدیمی با آموزش قطره ‌ای کنکور، عربی را از پایه با شما کار می‌کنند تا مشکلاتتان از بیخ‌وبن حل شود.

پایه‌ات ضعیفه؟ تدریس پایه‌ای از بیخ و بنیان!

۳. ذهن شما را منظم می‌کند.

تابه‌حال برایتان پیش آمده است که به یک سوال پاسخ اشتباه دهید، اما بعد که پاسخ آن را بخوانید یک دفعه به خودتان بیایید و بگویید: “من که این نکته را می‌دانستم! “؟

بنشینید تا دلیل این موضوع را برایتان توضیح دهیم!

استاد قدیمی در طول کلاس‌های بسیاری که با صدها دانش آموز داشته‌اند، متوجه شدند که دلیل عدم موفقیت بسیاری از دانش آموزان در کنکور چیست. به گفته ایشان، مهم‌ترین دلیل این است که ذهن دانش آموز منظم نیست. بسیاری از دانش آموزان تعدادی نکته و قواعد را حفظ کرده‌اند، اما ذهنشان منظم نیست. به همین علت سر جلسه کنکور گیج می‌شوند و حتی از همان نکته‌هایی که بلد بودند هم نمی‌توانند استفاده کنند.

استاد حامد قدیمی در آموزش قطره‌ای عربی بنیان، مطالب را طوری برایتان دسته‌بندی می‌کنند که ذهنتان سر جلسه کنکور کاملاً مرتب باشد. یعنی با دیدن هر سوال دقیقاً متوجه شوید که این تست از کدام نوع است، مربوط به کدام مبحث است و کدام نکات به آن مربوط می‌شوند.

به همین راحتی خودتان را از گیجی و سردرگمی سر جلسه کنکور نجات دهید!

۴. شما را برای ۱۰۰% زدن عربی کنکور آماده می‌کند.

مطمئن باشید که اگر بخواهید و اراده کنید، ۱۰۰% زدن کنکور عربی آنقدرها هم سخت نیست. با تدریس استاد حامد قدیمی، اگر فقط ۳ ساعت زمان بگذارید و آموزش‌های مبحث ترجمه را تماشا کنید، می‌توانید کنکور عربی را ۴۰% بزنید. فقط با ۳ ساعت!

حالا تصور کنید که اگر روزی یک ساعت زمان بگذارید و در یک ماه تمام آموزش‌های عربی بنیان را تماشا کنید چه معجزه‌ای خواهد شد. مگر می‌شود دانش‌آموزی واقعاً روزی یک ساعت با بنیان همراه شود و بهترین رتبه در عربی کنکور را نگیرد؟ شک داریم که چنین چیزی ممکن باشد!

۵. روش ایشان در سریع‌ترین زمان ممکن جواب می‌دهد!

کنکور مسابقه سرعت عمل است! علاوه بر خود جلسه کنکور، درس خواندن برای کنکور هم سرعت عمل می‌خواهد. شما تا ابد فرصت ندارید و باید در عرض زمان محدودی درس‌ها را ببندید و برای کنکور آماده شوید. درس خواندن برای کنکور عربی به روش معمولی، ماه‌ها زمان می‌برد. (مثلاً در مدرسه در طول ۹ ماه یک کتاب با شما کار می‌شود که زمانی بسیار طولانی است!) برای حل این مشکل، استاد قدیمی با استفاده از روش آموزش قطره‌ای، عربی کنکور را طوری به شما آموزش داده‌اند که با روزی یک ساعت زمان گذاشتن، در طول نهایتاً ۴۰ روز آن را ببندید. تصور کنید که با این روش چقدر جلو می‌افتید و چقدر زمان اضافه برای خودتان می‌خرید!

روش ایشان در سریع‌ترین زمان ممکن جواب می‌دهد!

آموزش‌های استاد حامد قدیمی رو رایگان ببین!

هدف بنیان، فراتر از هر چیز دیگری، ایجاد عدالت آموزشی است. به این معنا که همه دانش آموزان حق دارند از آموزش با کیفیت عالی برخوردار باشند؛ نه فقط افرادی که بودجه خوبی دارند و می‌توانند برای کلاس‌های کنکور هزینه‌های آن چنانی کنند. برای تحقق این هدف، ما ترتیبی داده‌ایم که شما دانش آموزان و کنکوری‌های عزیز بتوانید از آموزش بهترین اساتید ایران به طور رایگان برخوردار شوید. با نصب اپلیکیشن بنیان، بدون هیچ هزینه‌ای بسیاری از قطرات آموزشی استاد حامد قدیمی و اساتید دیگر بنیان را تماشا کنید و مطمئن باشید که موفقیت در کنکور عربی در چنگتان است!

امیدواریم که این اقدام ما، قدمی در راه برقراری عدالت آموزشی برای تمامی دانش آموزان از سراسر ایران باشد.

چگونه استاد قدیمی بنیانی شدند

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

آموزش عربی پایه دوازدهم

بدون امتیاز ۰ رای
۱,۰۴۹,۰۰۰ تومان
۱,۰۴۹,۰۰۰ تومان

آموزش عربی پایه یازدهم

بدون امتیاز ۰ رای
۶۹۹,۰۰۰ تومان
۶۹۹,۰۰۰ تومان

آموزش عربی پایه دهم

بدون امتیاز ۰ رای
۶۹۹,۰۰۰ تومان
۶۹۹,۰۰۰ تومان