فرید شیخی

مدرس ریاضیات

بیوگرافی استاد فرید شیخی

درباره استاد

استاد فرید شیخیمعرفی استاد فرید شیخی: در کنکور ریاضی شکست‌ناپذیر شوید!

زنگ ریاضی که می‌رسد، استرس می‌گیرید و نمی‌دانید با مباحثی که اکثرشان را متوجه نشده‌اید باید چه کار کنی؛. به کنکور ریاضی که فکر می‌کنید، غم عالم روی دلتان تلنبار می‌شود و نمی‌دانید چطور تا زمان کنکور، ریاضی‌تان را تقویت کنید. از امتحانات پایانی ریاضی هم که نگوییم که کابوس خیلی از دانش آموزان است!

اگر شما هم چنین وضعیتی دارید، تنها نیستید؛ خیلی از دانش آموزان با این مسائل دست‌وپنجه نرم می‌کنند. اما در این مطلب از گروه آموزشی بنیان می‌خواهیم استادی را به شما معرفی کنیم که کابوس ریاضی را برایتان تبدیل به رویایی شیرین می‌کند. اگر شما هم می‌خواهید یک بار برای همیشه پرونده ریاضی را ببندید، برایتان واجب است که با تدریس استاد فرید شیخی آشنا شوید.

با معلم شاگرد اول‌های ریاضی آشنا شویم!

امروز می‌خواهیم با استاد فرید شیخی و روش تدریس خاص ایشان آشنا شویم: استادی که ثابت کردند ریاضی آن کابوسی که ما فکرش را می‌کنیم نیست! ایشان مدرس منتخب صدا و سیما و مدرس برترین آموزشگاه‌های تهران از جمله گاج، گزینه ۲، قلم چی، پروفسور حسابی، فرهنگ، نواندیشان، راه اندیشه، علم آوری و… هستند؛ استاد ماهری که آوازه ایشان علاوه بر تهران در تمام شهرهای ایران پیچید و بهترین آموزشگاه‌های شیراز، اهواز، رشت، سمنان، بندرعباس و… برای ایشان درخواست تدریس ارسال کردند. استادی که با ۱۶ سال سابقه درخشان در تدریس، امروز در بنیان کنار ما هستند تا ریاضی را با روشی جدید و نوین، قطره قطره به شما آموزش دهند.

چرا معتقدیم تدریس متفاوتِ استاد شیخی کلید موفقیت شما در کنکور است؟

وقتی تدریس خاص و جذاب استاد فرید شیخی را می‌بینیم، حتی اگر سال‌ها از کنکورمان گذشته باشد، دلمان می‌خواهد دوباره دانش آموز شویم و ریاضی بخوانیم! استاد فرید شیخی با روش تدریس خاصشان، ۵ کلید موفقیت در کنکور ریاضی را به شما می‌دهند:

چرا معتقدیم تدریس متفاوتِ استاد شیخی کلید موفقیت شما در کنکور است؟

۱.    کلید اول: طبقه‌بندی اطلاعات در ذهن شما

می‌دانید مهم‌ترین عامل موفقیت در کنکور ریاضی چیست؟ این است که اطلاعات در ذهنتان طبقه‌بندی شده باشند. یعنی وقتی یک تست را می‌بینید، فوراً موارد زیر را در مورد آن تست متوجه شوید:

  • بدانید که آن تست متعلق به کدام مبحث است.
  • بدانید که آن تست جزء کدام مدل از تست‌های آن مبحث است.
  • بدانید چه نکات مهمی در آن مدل تست وجود دارد.

این می‌شود یک طبقه‌بندی منظم و درست در ذهن شما! اگر اطلاعات به این شکل در ذهنتان طبقه‌بندی شوند، سر جلسه کنکور به هیچ‌وجه گیج نمی‌شوید. استاد شیخی در اپلیکیشن بنیان این مشکل را حل می‌کنند: یعنی به شما کمک می‌کنند که تیپ‌های سوالی را در ذهنتان طبقه‌بندی کنید. ایشان معتقد هستند که بالا بردن دانش ریاضی، وقتی که اطلاعات در ذهنتان دسته‌بندی نشده باشد، فایده چندانی ندارد. همین طبقه‌بندی کردن اطلاعات در ذهن دانش آموز یکی از تمایزهای روش تدریس ایشان است که تجربه ثابت کرده سر جلسه کنکور معجزه می‌کند!

۲.    کلید دوم: آموزش روش‌های انحصاری برای حل مسائل

استاد فرید شیخی در اپلیکیشن بنیان برای هر تیپ سوالی چند روش انحصاری یادتان می‌دهند که از طریق آن‌ها خیلی راحت آن مدل سوال را حل کنید. روش‌های پیچیده که ساعت‌ها زمان می‌برند را دور بریزید؛ سر جلسه کنکور وقت استفاده از این روش‌ها برای حل سوالات نیست. با نصب اپلیکیشن بنیان و تماشای قطره‌های آموزشی استاد فرید شیخی به صورت رایگان، چند روش انحصاری یاد می‌گیرید که کمکتان می‌کنند سوالات کنکور ریاضی را فقط در چند لحظه پاسخ دهید.

۳.    کلید سوم: دیدگاهی جدید به ریاضی با سبک آموزشی جدید!

متاسفانه اکثر همکاران ما همه از یکی دو روش تکراری برای آموزش ریاضی استفاده می‌کنند. آیا تا به حال معلمی داشته‌اید که دید شما را به ریاضی عوض کند؟ اگر اینطور نبوده است، به این خاطر است که سبک تدریس اکثر دبیران مشابه یکدیگر است. بدتر از آن این که روش تدریسی که اکثر دبیران استفاده می‌کنند، روشی قدیمی و از کار افتاده است. همین می‌شود که ۸۰% دانش آموزان از ریاضی فراری هستند یا آن را به خوبی درک نمی‌کنند. راه حلی که ما برای این موضوع پیدا کردیم، روش تدریس جدید و مدرنی است که استاد فرید شیخی استفاده می‌کنند و در سراسر جهان به عنوان یک روش موثر تدریس شناخته می‌شود: روش آموزش قطره ای ریاضی کنکور.

روش آموزش قطره‌ای از نظریه‌ها و روش‌های معتبر جهانی مثل نظریه “اثر مرکب”، روش “میکرولرنینگ” و روش “فن بومودورو” الهام گرفته شده است و به همین دلیل تاثیرگذاری آن اثبات شده است. در این روش جدید و مدرن، استاد شیخی مطالب ریاضی را به جلسات آموزشی بسیار کوتاهی تقسیم‌بندی کرده‌اند؛ یعنی حداکثر ۱۰ الی ۱۵ دقیقه که ما به آن یک “قطره” می‌گوییم. تجربه نشان داده است که وقتی شما یک مبحث را به واحدهای کوچک تقسیم می‌کنید، ذهنتان ده‌ها برابر عمیق‌تر و بهتر آن را درک می‌کند.

حالا متوجه شدید که چرا معمولاً سر کلاس‌های ریاضی گیج می‌شدید؟ احتمالاً یکی از دلایل مهمش همین بوده است که دبیران مباحث ریاضی را پشت سر هم و در جلسات طولانی یکی دو ساعته درس می‌داده‌اند!

۴.    کلید چهارم: اعتماد‌به‌نفس و باور به استعداد خودتان

حداقل ۶۰ یا ۷۰ درصد از دانش آموزان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم اعتقاد دارند که ریاضیشان ضعیف است. مگر می‌شود این همه دانش آموز در یک درس مشکل داشته باشند؟ وقتی آمار اینقدر بالاست، مطمئن باشید که مشکل از دانش آموزان نیست؛ بلکه مشکل از روش تدریس اشتباه است. استاد فرید شیخی یک قول را به‌صورت تضمینی به شما می‌دهند: با تماشای قطرات آموزشی بنیان متوجه می‌شوید که ریاضی شما ضعیف نیست و تمام این مدت گول این تفکر را خورده بودید. اتفاقاً ما به شما ثابت می‌کنیم که خیلی هم خوب می‌توانید ریاضی را یاد بگیرید؛ به شرطی که با روش تدریس مدرن و موثری مثل روش آموزش قطره ای کنکور به شما تدریس شود. به خودتان این شانس را بدهید تا متوجه شوید که چقدر خودتان و استعدادهایتان را دست کم گرفته بوده‌اید!

سخن آخر: این ۵ کلید موفقیت رو به صورت رایگان دریافت کن!

گفتیم که استاد فرید شیخی با سبک متفاوتی که در تدریسشان دارند، ۵ کلید مهمی که برای موفقیت در کنکور ریاضی نیاز دارید را در اختیارتان می‌گذارند. حالا می‌خواهیم یک خبر بهتر هم به شما بدهیم:” نیازی نیست هیچ هزینه‌ای پرداخت کنید؛ فقط با نصب اپلیکیشن بنیان قطرات آموزشی استاد فرید شیخی را به صورت رایگان تماشا کنید! “

این هدیه بنیان به دانش آموزانی است که عزمشان جزم است و می‌خواهند در کنکور ریاضی خودشان را به خودشان و دیگران ثابت کنند. موفقیت در ریاضی کنکور از آنچه فکرش را می‌کنید به شما نزدیک‌تر است؛ به شرط این که از فرصت‌ها استفاده کنید!

سخن آخر: این 5 کلید موفقیت رو به صورت رایگان دریافت کن!

چگونه استاد شیخی بنیانی شدند

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

۲,۲۹۹,۰۰۰ تومان

آموزش ریاضی پایه یازدهم

بدون امتیاز ۰ رای
۸۹۹,۰۰۰ تومان
۸۹۹,۰۰۰ تومان

آموزش ریاضی پایه دهم

بدون امتیاز ۰ رای
۸۹۹,۰۰۰ تومان
۸۹۹,۰۰۰ تومان