درباره ما بیشتر بدانید!

ما بنیان را برای ایران ایجاد کردیم. بنیان برای تغییر تلاش میکند. تغییر کیفیت آموزشی، تغییر روش آموزش و تغییر فرهنگ اشتباه هزینه چند ده میلیونی برای قبولی در کنکور. ما به تغییر باور داریم. ما بنیانی هستیم

درباره بنیان
بنیان گذاران بنیانِ دانش و خرد مبین از اردیبهشت سال ۹۸ دور هم جمع شدند تا یک رویایی را محقق کنند : رویای عدالت اموزشی .
متاسفانه سال ها است که یک سیستم آموزشی قدیمی و البته پرفشار و پر استرس به دانش آموزان تحمیل میشود که نتیجه ای جز عدم موفقیت دانش آموز با وجود تلاش زیاد و به دنبال آن سرخورده شدن و دوری از مباحث درسی را برای دانش آموز به ارمغان نداشته است. کشور نیاز به روش آموزشی جدید و سریع و البته متناسب با روحیه این نسل از دانش آموزان داشت…
در این راستا بنیان گزاران محترم بنیان، جناب آقای امیر مبین، جناب آقای سعید صیادی و آقای دکتر حامد طاهری تصمیم گرفتند که این رویا را محقق نمایند و با تلاش شبانه روزی و تحمل مشکلات عدیده توسط ایشان و سایر اعضای تیم بزرگ بنیان، اکنون وب اپلیکیشن بنیان پلتفرمی اموزشی و کمک اموزشیِ دروس دبیرستان و کنکور با قدرت پوشش دهی به دورترین نقاط این مرز و بوم در اختیار دانش اموزان عزیز کشورمان میباشد.
به جرات میتوان کفت ایده هایی که بنیان گزاران و تیم فنی بنیان به وجود اورده اند و هر روزه در تلاش برای بهبود و موثر تر بودن ان هستند، بسیار نوآورانه و مبتکرانه در کشور میباشد که قابل رقابت با نمونه های خارجی و اکادمی های معتبر کشورهای خارجی میباشد .
خدمات و سرویس دهی بی نظیر بنیان ،اعم از تدریس با کیفیت مدرسین تراز اول کشور ،کیفیت بینظیر و غیر قابل رقابت سیستم اموزش قطره ای (ابداع شده توسط دکتر حامد طاهری) ،کیفیت بالای مشاوران تحصیلی بنیان ، ازمون های هوشمند و تکنولوژی سیستم تست زنی هوشمندِ اپلیکیشن بنیان، در کنار کیفیت خوب تصویر برداری و صدا برداری‌ و استفاده از طراحان و خوشنویسان به نام کشور برای طراحی مطالب روی تخته سیاه که نمایانگر اصالت بنیان است، موسسه بنیان دانش و خرد مبین را در جایگاه والایی در سیستم اموزشی و کمک اموزشی کشور عزیزمان ایران قرار داده است .
خلاصه کلام اینکه خلق ارزش و خِرَد ورزی و در نهایت تعالی فرزندان این مرز و بوم و سربلندی ایرانِ عزیزِاسلامی مان در میادین علمی جهانی در کنار گسترش عدالت آموزشی از دغدغه های بنیان بوده و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.
با تشکر
بنیان برای ایران.
من یک بنیانی ام