دکتر حامد طاهری

مدرس زیست شناسی

حامد طاهری، استاد زیست کنکور

در ویدیو زیر ببینم چگونه در زیست پیشرفت کنیم

معرفی استاد حامد طاهری: با معلم قبولی‌های کنکور آشنا شوید!

اگر بخواهیم یک عبارت در توصیف استاد حامد طاهری بگوییم، آن جمله این است: “معلم قبولی‌های کنکور! “

در این مطلب می‌خواهیم استادی را به شما معرفی کنیم که کمکتان می‌کند زیست کنکور را مثل باقلوا یاد بگیرید! به همان شیرینی و به همان جذابیت!

اگر تا به حال فکر می‌کردید که زیست درس سختی است، با تماشای آموزش‌های استاد طاهری این درس آن‌چنان برایتان آسان می‌شود که بعداها به این تفکر خودتان می‌خندید! بیایید با یکدیگر در این مطلب با استاد طاهری عزیز آشنا شویم و ببینیم راز تدریس ایشان چیست که زیست کنکور ۱۴۰۲ یا سال‌های بعد را اینطور آسان می‌کند.

معرفی استاد حامد طاهری: با معلم قبولی‌های کنکور آشنا شوید!

استاد حامد طاهری را چقدر می‌شناسید؟

ابتدا اجازه دهید در مورد سوابق ایشان برایتان توضیح دهیم و سپس به سراغ وجه تمایزات تدریس ایشان می‌رویم. استاد حامد طاهری هم پزشک هستند و هم مدرس زیست. اصلاً شاید یکی از دلایلی که ایشان زیست کنکور را به شکلی اینقدر ملموس تدریس می‌کنند همین باشد: “آموختن زیست از دبیری که پزشک نیز هست و تجربه استفاده از دانش خود را در عمل دارد، چیز دیگری است!”

استاد حامد طاهری سال‌های سال مدرس زیست در مدارس برتر تهران بوده‌اند و نتیجه‌ای که از تدریس ایشان دریافت شده، حقیقتاً حیرت انگیز است. به همین خاطر است که کم‌کم آوازه ایشان در شهرهای دیگر هم پیچید و امروزه مدارس و آموزشگاه‌ها از بسیاری از شهرهای دیگر ایران از جمله شیراز، کرمانشاه، قزوین، همدان، بوشهر و شهرکرد تقاضای بهره‌مندی از تدریس ایشان را دارند.

نکته دیگری که ما در وجود استاد طاهری عزیز می‌ستاییم، خلاقیت ایشان در آموزش است. جالب است بدانید روش آموزش قطره ای کنکور که موثرترین روش درس خواندن برای کنکور است را برای اولین بار استاد طاهری ابداع کردند. این خلاقیت و نوآوری در شیوه تدریس ایشان هم کاملاً مشهود است و با تماشای یک قطره آموزشی از آموزش‌های ایشان متوجه می‌شوید که تفاوت از زمین تا آسمان است.

حالا بیایید ببینیم چه وجه تمایزاتی در روش تدریس استاد طاهری وجود دارد که باعث شده است ۹۰% دانش آموزان ایشان زیست کنکور را با درصد بالایی بزنند؟

راز تدریس متمایز استاد حامد طاهری چیست؟ وجه تمایز تدریس ایشان

ما در بنیان همیشه به دنبال روش‌های متفاوت آموزش هستیم؛ چرا که می‌دانیم وجه تمایز معدود افرادی که رتبه‌های بالا در کنکور می‌گیرند، در روش درس خواندن متفاوتشان است. به همین دلیل استاد عزیز و توانمند، حامد طاهری، را برای آموزش زیست کنکور در بنیان برگزیدیم که روش تدریسی بسیار خاص و متفاوت دارند.

چه چیزی روش تدریس ایشان را متمایز می‌کند و باعث می‌شود که دانش آموزان ایشان بی‌بروبرگرد در زیست کنکور موفق شوند؟ راز تدریس متفاوت ایشان قطعاً ۴ وجه تمایزی است که در ادامه می‌خوانیم:

۱. تمایز اول: کاری می‌کنند که زیست را دوست داشته باشید.

مدتی پیش جمله بسیار زیبایی در جایی خواندم که واقعاً مرا به فکر فرو برد:

“چه زمانی یک هیولا، دیگر یک هیولا نیست؟ زمانی که آن را دوست داشته باشید! “

وقتی به چیزی علاقه دارید، آن چیز برایتان زیبا و راحت می‌شود. اگر زیست تا به حال برایتان یک هیولا بوده، دلیلش این است که آن را دوست نداشته‌اید. البته تقصیری ندارید؛ اگر یک درس به نحوی دوست‎داشتنی تدریس نشود، نمی‌شود آن را دوست داشت! متاسفانه روش‌هایی که بسیاری از دبیران برای تدریس زیست به کار می‌برند، روش‌های قدیمی و از کار افتاده‌ای است که با هر کلمه‌ای می‌شود آن‌ها را توصیف کرد الّا “دوست‌داشتنی”! روش‌هایی که ذهن دانش‌آموز را خسته می‌کنند و باعث می‌شوند با شنیدن صدای زنگ پایان کلاس، یک نفس راحت بکشد!

آن تفاوتِ از زمین تا آسمان که گفتیم در تدریس استاد طاهری احساس می‌شود، همین است. انگار که می‌شود عشق و شور و شوقی که ایشان به زیست‌شناسی دارند را با تماشای ویدئوهایشان، حتی از کیلومترها فاصله احساس کرد! شور و شوق معلم همیشه به دانش‌آموز انتقال پیدا می‌کند. (آن معلمی که آنقدر خسته‌کننده تدریس می‌کرد که همیشه سر کلاسش خوابتان می‌گرفت را به یاد دارید؟ مطمئن باشید که خودش هم شور و شوقی نسبت به درسش نداشت!) استاد طاهری زیست را با روشی چنان دوست‌داشتنی تدریس می‌کنند، که این هیولا تبدیل می‌شود به یک موجود شیرین که آدم چاره‌ای بجز دوست داشتنش ندارد!

۲. تمایز دوم: از قطره‌های آموزشی سیر نمی‌شوید!

تصور کنید اکسیری از علم و دانش در دستان شماست که باید قطره قطره آن را بنوشید. هر قطره را که می‌نوشید، طعم آن بیشتر به دلتان می‌چسبد و مایل هستید که زودتر قطره بعدی را بنوشید.

امروز آموزش قطره ای زیست کنکور بنیان همین اکسیر علم و دانش است که در دستان شماست. آموزش‌های استاد حامد طاهری در ویدیوهای ۵ الی ۱۵ دقیقه‌ای تنظیم شده‌اند که ما به هر کدام از آن‌ها یک “قطره آموزشی” می‌گوییم. هر قطره را که تماشا می‌کنید، مفاهیم عمیق‌تر در ذهنتان می‌نشینند و لذت یادگیری را بیشتر احساس می‌کنید. این آموزش‌ها آنقدر خلاقانه تنظیم شده‌اند که با تماشای هر کدام دلتان می‌خواهد زودتر به سراغ قطره بعدی بروید و قطره‌ای دیگر از این اکسیر دانش را بنوشید.

این دقیقاً توصیفی است که می‌شود از قطره‌های آموزشی استاد طاهری کرد. امروز که این اکسیر دانش در دستان شماست، آن را از دست ندهید.

معرفی استاد حامد طاهری: با معلم قبولی‌های کنکور آشنا شوید!

۳. تمایز سوم: تدریس زیست به روشی ملموس و عملی

زیست یعنی مطالعه بدن و زندگی انسان و موجودات زنده؛ علمی که بیش از هر چیز در پزشکی به کار می‌آید. حالا تصور کنید وقتی یک پزشک مدرس زیست شما باشد، چه غوغایی می‌شود!

دلیلی که خیلی اوقات دانش آموزان زیست را درک نمی‌کنند، این است که دبیران آن را به روش ملموس و عملی آموزش نمی‌دهند. متاسفانه حتی شاید بسیاری از دبیران، خودشان هم به طور عملی تجربه چندانی از پیاده کردن دانششان در عمل نداشته باشند. پس تعجبی نیست که دانش آموزان هم زیست را به طور ملموس درک نمی‌کنند. اما یکی از تمایزات مورد علاقه ما در روش تدریس استاد طاهری همین است؛ ایشان که خودشان پزشک ماهری هم هستند، زیست را به روشی عملی و ملموس به شما تدریس می‌کنند تا به طور بنیادی آن را بفهمید، لمس کنید و یاد بگیرید. وقتی زیست را به طور ملموس درک کنید، دیگر امکان ندارد در تله دام‌ های تستی زیست کنکور بیفتید.  

۴. تمایز چهارم: امکان ندارد سوالی در کنکور باشد که در آموزش‌های ایشان نیست.

این قولی است که استاد حامد طاهری به شما عزیزان داده‌اند و ما که ایشان را می‌شناسیم، می‌دانیم که حرفشان حرف است! غیرممکن است سوالی در کنکور بیاید که ایشان در آموزش‌هایشان آن را با شما کار نکرده باشند. پس حتی اگر کتاب را هم به کلی کنار بگذارید و فقط به آموزش‌های قطره‌ای استاد طاهری در بنیان بچسبید، مطمئن باشید که زیست کنکور را با درصد بالایی می‌زنید.

سخن آخر: آماده اید که زیست را باقلوا کنید؟!

“بنیان” خانواده ماست. ما خودمان بنیانی هستیم و شما بنیانی‌های عزیز، برای ما عضوی از این خانواده محسوب می‌شوید. تعهدی که ما به خانواده بنیان داریم باعث می‌شود که چیزی بجز بهترین‌ها را به شما معرفی نکنیم. اگر هنوز مطمئن نیستید، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن بنیان را نصب کنید و چند قطره از آموزش‌های استاد طاهری را به صورت رایگان تماشا کنید. آن وقت است که خودتان تفاوتی که از آن حرف می‌زنیم را احساس می‌کنید و هر کلمه‌ای که در این مطلب گفتیم را با جان و دل تایید می‌کنید.

آماده هستید که کنکور زیست را در مشتتان بگیرید؟ پس به جمع بنیانی‌ها خوش آمدید!

معرفی استاد حامد طاهری: با معلم قبولی‌های کنکور آشنا شوید!

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

آموزش زیست پایه یازدهم

بدون امتیاز ۰ رای
۸۹۹,۰۰۰ تومان
۸۹۹,۰۰۰ تومان

آموزش زیست پایه دهم

بدون امتیاز ۰ رای
۸۹۹,۰۰۰ تومان
۸۹۹,۰۰۰ تومان

آموزش زیست پایه دوازدهم

بدون امتیاز ۰ رای
۱,۲۹۹,۰۰۰ تومان
۱,۲۹۹,۰۰۰ تومان